O nás

Aké je naše kura

„Jedzte skutočné jedlo priamo od farmára.“

Naše brojlerové kurčatá sú mimoriadne chutné, zdravé, ručne čistené a pitvané. Nikdy nekonzumovali antibiotiká a kokcidiostatiká. Čerstvé kurčatá ponúkame chladené s drobami.

Kurčatá chováme s prvotriednou starostlivosťou na našej farme. Sú chované na hlbokej podstielke. Zdravo a kvalitne kŕmené šrotmi obilnín, varenými zemiakmi a iným. 

Naše kurčatá rastú pomalšie ako priemyselné brojlery. Takto zvyšujeme kvalitu mäsa a prinášame lepší gastronomický zážitok pre našich odberateľov.

Naše kurčatá si prosím DOPREDU OBJEDNAJTE telefonicky.

Čerstvá zelenina a výrobky z nej

Naša spoločnosť sa venuje pestovaniu zeleniny od roku 1992. 

Ponúkame široké spektrum čerstvej zeleniny. Počas celej sezóny u nás môžete kúpiť koreňovú zeleninu, zemiaky, cibuľu, cesnak, kapustu, kaleráb, kel a iné.

Na jar nájdete v našich fóliovníkoch široký výber zeleninových priesad a kvetov. Radi Vám poradíme triky ako dopestovať bohatú úrodu vo svojich záhradkách. 

Počas letných a jesenných mesiacov môžete u nás kúpiť rôzne odrody rajčín a papriky taktiež cherry rajčiny, uhorky, cuketu, baklažán, brokolicu, karfiol. 

Všetku zeleninu si pestujeme sami. 

U nás predajni nájdete výrobky z našej zeleniny ako kyslú kapustu, ktorú vyrábame tradičným spôsobom bez použitia strojov a hlavne bez použitia konzervantov. Taktiež kapustový šalát (čalamádu)

V ponuke máme aj domáce vajíčka.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na 0907 020 055 alebo 0915 407 314.